Výmena zadného krytu (iPhone 7)

Farba
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
21.11.2019 21.11.2019 21.11.2019 21.11.2019 21.11.2019 Zvoľte variant
Trvanie opravy 1-4 dní Trvanie opravy 1-4 dní Trvanie opravy 1-4 dní Trvanie opravy 1-4 dní Trvanie opravy 1-4 dní Zvoľte variant
Kód: 170/GOL 170/SIL 170/JET 170/ROS 170/BLA Zvoľte variant
Kategória: iPhone 7

oprava_iconVýmena zadného skla na iPhone 7:

náročnosť_opravy_C       Vysoká náročnosť opravy (vysoká obtiažnosť opravy)

Poškodený,
 doškriabaný či ohnuté zadný kryt (housing) iPhonu nie je pre nás žiadnou závadou.
Zadný kryt (housing) vymeníme v krátkom čase a Váš iPhone 7 bude znovu vyzerať ako nový.

Kedy mám vymeniť zadné sklo?

• Zadný kryt (housing/rám) je nadmerne poškriabaný a nepáči sa Vám
  • Zadný kryt (housing/rám) je ohnutý alebo inak poškodený
  • Prekrytovanie iPhonu do inej farby