Výmena zadného skla (iPhone 8 Plus)

Farba
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
21.11.2019 21.11.2019 21.11.2019 Zvoľte variant
Trvanie opravy 1-4 dní Trvanie opravy 1-4 dní Trvanie opravy 1-4 dní Zvoľte variant
Kód: 134/WHI 134/SPA 134/GOL Zvoľte variant
Kategória: iPhone 8 Plus

oprava_iconVýmena zadného skla na iPhone 8 Plus:

náročnosť_opravy_C       Vysoká náročnosť opravy (vysoká obtiažnosť opravy)

Poškodené, či rozbité zadné sklo nie je pre nás žiadnou závadou.
Zadné sklo vymeníme v krátkom čase a Váš iPhone 8 Plus bude znovu vyzerať ako nový.
O opravu sa postará profesionálne vyškolený pracovník EMstore - EMservis.

Kedy mám vymeniť zadné sklo?

• Zadné sklo je viditeľné poškodené, poškriabané, rozbité.