Výmena nabíjacieho konektoru, mikrofónu (iPhone 8)

21.11.2019
Trvanie opravy 1-4 dní
Kód: 70
Kategória: iPhone 8

oprava_iconVýmena nabíjacieho konektoru, mikrofónu, JACKu na iPhone 8

náročnosť_opravy_B       Stredná náročnosť opravy (stredná obtiažnosť opravy)

Nefunkčné nabíjanie či poškodený mirkrofón, alebo problém s napojením slúchadiek (JACK) nie je pre nás žiadnou závadou.
Konektor nabíjania, ktorý sa skladá aj z mikrofónu a jacku vymeníme v krátkom čase a Váš iPhone 8 bude zas ako nový.

Kedy mám konektor nabíjania?

• Telefón sa vôbec nenabíja (vyskúšali ste vymeniť kábel, poprípade aj adaptér / najlepšie vyskúšať originálne príslušenstvo).
  • Kábel samovoľne vypadáva, alebo nedrží v konektore.
  • Druhá strana volajúceho Vás slabo počuje / poškodený mirkofón.
  • iPhone nereaguje na pripojené slúchadlá / poškodený JACK.