Výmena prednej alebo zadnej kamery (iPhone X)

Kamera
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
21.11.2019 21.11.2019 Zvoľte variant
Trvanie opravy 1-4 dní Trvanie opravy 1-4 dní Zvoľte variant
Kód: 92/PRE 92/ZAD Zvoľte variant
42 € 76 € od 42 €
Kategória: iPhone X

oprava_iconVýmena prednej alebo zadnej kamery na iPhone X

náročnosť_opravy_B       Stredná náročnosť opravy (stredná obtiažnosť opravy)

Nefunkčná predná alebo zadná kamera nie je pre nás žiadnou závadou.
Kamery vymeníme v krátkom čase a Váš iPhone X bude fotiť zas ako nový.

Kedy mám vymeniť prednú alebo zadnú kameru?

• Telefón má problém otvoriť fotoaparát (môže byť poškodená aj základná doska / problém určíme až po diagnostike Vášho iPhonu)
  • Kamera nevie zaostriť, poprípade fotky sú rozmazané nekvalitné (môže byť poškodená aj základná doska / problém určíme až po diagnostike Vášho iPhonu).
  • Kamera je zničená, poškodená, atď ...