Výmena batérie (iPhone XR)

21.11.2019
Trvanie opravy 1-4 dní
Kód: 63
Kategória: iPhone XR

oprava_iconVýmena batérie na iPhone XR:

náročnosť_opravy_A       Nízka náročnosť opravy (nízka obtiažnosť opravy)

Slabá,
či už úplne nefunkčná batéria nie je pre nás žiadnou závadou.
Batériu vymeníme v krátkom čase a Váš iPhone XR bude mať znova výdrž ako nový.

Kedy mám vymeniť batériu?

• Životnosť batéria je nízka (životnosť batérie si môžete pozrieť v nastavení-batéria).
  • Telefón nevydrží podľa vašich predstáv. (batéria sa vybíja skôr ako zvyčajne).
  • Telefón sa nedá zapnúť (vyskočí čierna obrazovka nabiť telefón) / problém môže byť aj v nabíjacom konektore.